O Centrum

Centrum Handlowe Platan to miejsce w samym centrum miasta, gdzie oprócz zakupów można miło spędzić czas, zrelaksować się i zdystansować do otaczającej rzeczywistości.


Nowoczesna przestrzeń kinowa, strefa fitness, sala zabaw dla dzieci, nowe kawiarnie i restauracje, bezpłatne i ogólnodostępne WiFi, dodatkowy parking, ekologiczne oświetlenie LED oraz nowe marki sklepów – to tylko niektóre udogodnienia, które sprawiły, że centrum handlowe Platan jest idealnym punktem zakupowym, miejscem spotkań i rozrywki.

CH Platan po rozbudowie ma łączną powierzchnię ponad 40 tys.m.kw. i mieści 120 lokali handlowych i punktów usługowych.

Po rozbudowie i modernizacji Platan został wyposażony w instalacje nowych sieci cyfrowych, przyłącza sieci światłowodowej i szybkiego Internetu. Parking został powiększony o ponad 200 nowych miejsc parkingowych (w sumie 1400).

Nowy Platan, poza zwiększeniem powierzchni handlowej, zyskał ekologiczne oświetlenie LED, a Klienci dostęp do bezpłatnego WI-FI na terenie galerii.

W obiekcie powstała również nowoczesna strefa wypoczynku oraz strefa „coworkingowa”, miejsca do pracy dla każdego. Dzięki temu CH Platan jest atrakcyjnym, nowoczesnym i funkcjonalnym miejscem.

Modernizacja centrum - to także zmiany w strukturze najemców, które są wynikiem zmieniających się potrzeb i wzorów zachowań Klientów. Docelowo galeria powiększy się o 30 nowych sklepów. W Platanie nie tylko pojawiły się nowe marki, ale również powiększone zostały istniejące salony.

Regulamin CH Platan