Platan poszerza ofertę modową dla panów

W centrum handlowym Platan rozbudowa nie zwalnia tempa. To nie jedyne zmiany. Galeria konsekwentnie powiększa listę marek. W maju do grona najemców dołączyła znana polska firma odzieżowa – Giacomo Conti.

Nowy salon o powierzchni 180 mkw. zajął lokal po dawnym sklepie Jacqueline Riu i jest usytuowany obok perfumerii Sephora. Klienci znajdą tu bogaty wybór odzieży męskiej i dodatków na różne okazje: eleganckie garnitury, wysokiej jakości koszule, swetry, a także obuwie. Panowie będą mogli zaopatrzyć się również 
w galanterię skórzaną – paski, rękawiczki czy portfele.
Obecność marki Giacomo Conti w Platanie bardzo nas cieszy. Nowy salon to kolejny krok w kierunku poszerzania naszej propozycji zakupowej. Zależy nam, by nasi klienci mogli znaleźć w naszym centrum kompleksową ofertę towarów i usług, dlatego stale ją urozmaicamy- podsumowuje Aneta Górska, Dyrektor CH Platan w Zabrzu.
Giacomo Conti to istniejąca od 2006 roku marka garniturowa o ogólnopolskim zasięgu. W ofercie posiada kolekcje garniturów biznesowych, ślubnych i casualowych oraz marynarek, chinosów i koszul męskich.