Co przyniosą święta?

Świąteczne zakupy w Platanie będą obfitowały w prezenty dla klientów. Będzie magicznie.

Przez cały grudzień odwiedzający  będą mieli wiele okazji by wprawić się w bożenarodzeniowy nastrój. Najmłodszych bywalców zapraszamy na wyjątkowe spotkanie ze Świętym Mikołajem,  w piątek, 6 grudnia, w godz. 13.00-19.00. Mikołaj  zawita do galerii  wspólnie z pomocnikami, Elfami, rozda prezenty wszystkim, grzecznym dzieciom. Tego dnia najmłodsi będą mogli uczestniczyć w tematycznych zabawach i animacjach świątecznych, które wprowadzą uczestników w przedgwiazdkową atmosferę.

Przez cały weekend, 7-8 grudnia w kinie Planet Cinema będą wyświetlane seanse dla dzieci, a sala zabaw, Bajkowy Labirynt zamieni się w magiczną krainę Świętego Mikołaja.

Z okazji Bożego Narodzenia galeria przygotowała także niespodzianki dla użytkowników aplikacji SEZAM. Program lojalnościowy to doskonała okazja, by robiąc zakupy świąteczne dla innych, zrobić prezent również sobie. Wystarczy skanować paragony za zakupy świąteczne, a zebrane punkty wymieniać na nagrody dostępne w aplikacji. Klienci, którzy jeszcze nie są użytkownikami SEZAM-u, mogą w każdej chwili do niego dołączyć. Aplikacja jest szybka i łatwa w obsłudze. W dniach od 7 do 24 grudnia, użytkownicy SEZAM-u mogą liczyć na niespodzianki z okazji Mikołajek i nadchodzącej Gwiazdki.

Pobierz aplikację Sezam z Google Play lub AppStore.