HalfPrice w CH Platan

20 maja w Centrum Handlowym Platan nastąpi otwarcie salonu HalfPrice, oferującego szeroką gamę produktów znanych marek w atrakcyjnych cenach. Wchodząca na rynek sieć należy do Grupy CCC.

Modna odzież, obuwie, akcesoria, kosmetyki, a także zabawki i wyjątkowe artykuły dekoracji i wyposażenia wnętrz – wiele produktów znanych marek, w cenach obniżonych nawet o 80% – to asortyment najnowszego najemcy Centrum Handlowego Platan. Salon HalfPrice znajduje się na parterze galerii, obok hipermarketu Auchan w miejscu dotychczasowego sklepu CCC. Lokal podzielony jest na sekcje, klientowi łatwo więc znaleźć w nim dokładnie to, czego szuka, a jasne, proste meble i ekspozytory nie odciągają uwagi od prezentowanych produktów. Ubrania oraz buty posegregowane są rozmiarami, zaś metki informują ile dany produkt kosztował przed obniżką i jaka jest jego cena w HalfPrice. Kolekcja marek dostępnych w sklepach sieci będzie stale powiększana.

Debiutowi sieci HalfPrice towarzyszy kampania, której twarzą została modelka Anna Jagodzińska.

Nowy salon zajmie powierzchnie dotychczas wynajmowaną przez CCC. Jakkolwiek salon tej lubianej marki nie znika z CH Platan i zostanie wkrótce otwarty w nowym miejscu.