Platan nagradza za zakupy dzięki aplikacji SEZAM

14 czerwca 2019 r. centrum handlowe Platan otworzyło dla wszystkich swoich klientów SEZAM pełny wyjątkowych i atrakcyjnych nagród! Bezpłatna aplikacja na telefon umożliwi odwiedzającym zbieranie punktów za zakupy dokonane we wszystkich sklepach i lokalach usługowych na terenie galerii, a następnie ich wymianę na atrakcyjne prezenty. Warto otworzyć się na SEZAM, po to, by zdobywać ukryte w nim nagrody, których jest kilkaset!

SEZAM to nowa, bezpłatna aplikacja, która nagradza tych klientów Platana, którzy robią regularne zakupy czy korzystają z różnego rodzaju usług i rozrywek na terenie galerii.  Mechanizm z pewnością przypadnie do gustu tym, którzy cenią sobie wygodę i oszczędność czasu. Dzięki aplikacji można zaplanować wizytę w galerii tak, by załatwić jak najwięcej spraw w jednym miejscu, co procentuje dodatkowym bonusem w postaci nagród. W puli prezentów znajdują się, m.in. sprzęt RTV, małe AGD, vouchery na usługi (np. fryzjerskie, pralnicze, gastronomiczne), perfumy, bilety do kina czy karty podarunkowe do salonów. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań - znajdzie coś dla siebie. Kolekcjonowanie punktów odbywa się w aplikacji mobilnej SEZAM, dostępnej do bezpłatnego pobrania w Google Play i App Store.

3 proste kroki do nagrody: kliknij, pobierz, zyskaj

Aplikacja SEZAM jest szybka i łatwa w obsłudze. Po jej pobraniu i rejestracji swojego konta użytkownik rejestruje paragony za zakupy w salonach i butikach na terenie CH Platan, które natychmiast przeliczane są na punkty. Dzięki temu, od razu może odbierać prezenty lub zbierać punkty na dużo bardziej wartościowe nagrody z puli premium. SEZAM to aplikacja przeznaczona dla każdego, niezależnie od zasobności portfela. Każdy – dorośli czy młodzież znajdzie w SEZAMIE coś dla siebie.

Jak to działa?

Zbieranie punktów w programie lojalnościowym SEZAM jest banalnie proste. Pobraną na telefon aplikację należy zainstalować, wybrać z rozwijanej listy nazwę galerii handlowej, w której właśnie chcemy zrobić zakupy i już możemy zacząć kompletować punkty. Aplikacja SEZAM przeliczy każdą wydaną przez użytkownika złotówkę na punkty, pod warunkiem, że minimalna kwota transakcji wyniesie 30 zł, a po zakończonych zakupach (w terminie 24 godzin) w aplikacji zostanie zarejestrowany paragon. To również nic trudnego: paragon skanowany jest za pomocą skanera zintegrowanego z aplikacją, który działa jak aparat fotograficzny. Nowe punkty naliczane są od razu, dzięki czemu można od razu zamienić je na nagrody! Dostępny w aplikacji katalog prezentuje pulę nagród, a aplikacja podpowiada, ile punktów należy zebrać, by odebrać wymarzoną nagrodę. Dzięki takiemu rozwiązaniu bywalcy Platana mogą wcześniej zdecydować, która nagroda będzie dla nich najbardziej satysfakcjonująca – czy zdecyduje się na drobne przyjemności, jak np. kawa, czy też przeznaczy punkty na większy podarunek. Warto nadmienić, że w katalogu nagród znajdą się produkty i usługi dostępne u najemców centrum.

Nagroda specjalna na wyciagnięcie ręki!

W pierwszej edycji programu SEZAM, obowiązującej do 31.12.2019 r., zostanie uruchomione dodatkowe rozwiązanie, dzięki któremu, każdy będzie mógł zwiększyć swoją szansę na zdobycie nagrody specjalnej. Jakiej? Warto przekonać się osobiście, a to nic trudnego! Wystarczy otworzyć SEZAM, czyli pobrać aplikację i wybrać się do Platana. Naprawdę warto!

Dzięki aplikacji użytkownicy będą mogli również zapoznać się z promocjami dostępnymi w sklepach na terenie Platana.