KFD w CH Platan. W sobotę spotkanie z ambasadorami marki

2022-01-27

Dobre wieści dla fanów treningu i zdrowego trybu życia w Zabrzu. W Centrum Handlowym Platan otworzył się sklep KFD z suplementami diety, odżywkami oraz produktami spożywczymi. To jeden z liderów rynku produkcji oraz sprzedaży tego typu produktów w Polsce. A już w tę sobotę (tj. 28.01) zabrzanie będą mieli okazję spotkać się z ambasadorami marki – Sebastianem Kotem i Marcinem Kotem, czyli znanymi i lubianymi postaciami w świecie sportów siłowych. Początek spotkania o godzinie 12:00 na poziomie 0.

Sklep KFD w CH Platan otworzył się 17 stycznia 2023 roku. Zajmuje powierzchnię 32 m. kw. i sąsiaduje ze Sklepem Kibica Górnika Zabrze oraz biurem turystycznym TUI. W sklepie fani treningu i zdrowego trybu życia znajdą wszelkiego rodzaju produkty związane z szeroko pojętą suplementacją. Marka KFD jest jedną z największych w tej branży w Polsce.

– Początki istnienia naszej marki związane są z działalnością forów internetowych, gdzie w ramach Kulturystycznego Forum Dyskusyjnego, skąd pochodzi skrót naszej marki KFD, gromadziła się rzesza fanów treningu oraz zdrowego odżywania, tworząc przestrzeń do wymiany doświadczeń treningowych. Powstanie sklepu KFD było więc naturalną odpowiedzią na potrzebę dostarczania wysokiej jakości, bezpiecznych suplementów diety i odżywek dla wszystkich osób uprawiających każdego rodzaju aktywność sportową – czytamy na stronie producenta.

Marka posiada własną fabrykę, w której produkowane są suplementy diety pod marką KFD. Dzięki temu firma posiada pełną kontrolę nad produktami, które wprowadza na rynek. Sklep uruchomiony w Zabrzu to 12 placówka stacjonarna marki.

– Cieszymy się, że nasza szeroka oferta sprzedażowa poszerzona została o kolejny wartościowy segment, jakim niewątpliwie są suplementy diety. Jesteśmy świadkami mody na sport, mody na zdrowy tryb życia, dlatego otwarcie w CH Platan sklepu jednego z liderów tej branży w Polsce, jest z pewnością bardzo dobrą informacją dla naszych klientów, mieszkańców Zabrza oraz okolicznych miejscowości, bowiem to dopiero drugi sklep marki KFD w naszym województwie – mówi Agnieszka Nizio, Dyrektor CH Platan.

***

Centrum Handlowe Platan to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na mapie Zabrze. Obiekt liczy ponad 40 000 m2 powierzchni i mieści 120 lokali handlowych oraz punktów usługowych. W centrum powstała także nowoczesna strefa wypoczynku oraz strefa „coworkingowa”, miejsca pracy dla każdego. Ponadto klienci po rozbudowie obiektu zyskali dostęp do bezpłatnego wi-fi i 200 dodatkowych miejsc parkingowych (łącznie 1400). W efekcie CH Platan jest atrakcyjnym, nowoczesnym i funkcjonalnym miejscem.

Właścicielem CH Platan jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą Apsys Polska S.A.

Go Healthy Girl - projekt społeczny założony przez Karolinę Sztyler w 2018 r. Mający na celu szeroką edukację kobiet z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Obejmującej m.in. profilaktykę onkologiczną sfokusowaną na zagadnieniach związanych z wirusem HPV, rakiem szyjki macicy, rakiem piersi, ale także tematami dotyczącymi fizjoterapii mięśni dna miednicy czyli bolesne miesiączki, endometrioza, nietrzymanie moczu. Zespół #GHG oprócz ginekologów, fizjoterapeutek uroginekologicznych składa się z psychologów, sex coachów, położnych i doul. Go Healthy Girl spotkało się z ponad 2500 kobietami w na darmowych wykładach i konsultacjach realizowanych podczas jesiennej kampanii. Współpracują z Uniwersytetami m.in. Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo - Hutnicza, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Gdańska i biznesem tj. ABB Polska, State Street Bank Polska, IBM, Ailis, Bonarka City Center czy Mokosh Cosmetics. Obecnie zespół Fundacji pracuje, także online tworząc ogólnodostępne webinary i treści edukacyjne z zakresu #selfcare. Specjaliści #GHG są gośćmi TV Kraków, programów śniadaniowych - PNŚ w TVP, audycji radiowych TOK FM, Radio Kraków czy Melo Radio. O Go Healthy Girl pisała, także Gazeta Wyborcza, onet.pl, wp.pl czy ofeminin.pl. Więcej na: www.gohealthygirl.com

Kontakt dla mediów Marcin Tadus, e-mail: m.tadus@corevalues.pl, tel.: +48 668 146 893