MOHITO otworzyło swój salon w CH Platan

2022-12-02

Dobra wiadomość dla mieszkanek Zabrza i okolic. Oferta odzieżowa dla kobiet w Centrum Handlowym Platan została poszerzona o kolejną znaną markę – MOHITO, należącą do grupy odzieżowej LPP (m.in. Reserved, House, Cropp). Nowa salon uruchomiony został 30 listopada 2022 r. i zlokalizowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie salonów Fielmann i Pako Lorente. Klientki mogą już zaopatrywać się w nową, zimową kolekcję marki.

MOHITO to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek odzieżowych w Polsce i nie tylko. Obecnie marka posiada ponad 290 salonów stacjonarnych w całym kraju, swoje produkty sprzedaje także w 18 krajach europejskich. Łączna powierzchnia salonów posiadanych przez firmę to około 94 000 m2, co równa się prawie 14 pełnowymiarowym boiskom piłkarskim.

– Można powiedzieć, że zrobiliśmy naszym klientkom prezent niespodziankę z okazji zbliżającego się dnia Świętego Mikołaja oraz Świąt Bożego Narodzenia. Dołączyła do nas bowiem bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych przez Polki marek odzieżowych. Cieszymy się bardzo na tę współpracę, jesteśmy głęboko przekonani, że salon marki w CH Platan będzie cieszył się ogromnym zainteresowaniem ze strony zabrzanek oraz mieszkanek okolicznych miejscowości – mówi Agnieszka Nizio, Dyrektor CH Platan.

Salon MOHITO w CH Platan zajmuje powierzchnię 342 m2, a jego wystrój został zaprojektowany zgodnie z najnowszym konceptem marki. Jest więc jasno oraz przestrzennie. – MOHITO to propozycja dla kobiet ceniących niebanalną miejską elegancję. Swobodna, pewna siebie, sensualna, kochająca życie – tak projektanci polskiej marki widzą każdą z nas. Look, który proponują jest zgodny ze światowymi trendami mody. W kolekcjach odnajdziemy klasyczne i nowoczesne kroje, bogatą gamę kolorów, autorskie printy i znane wzory – mówi Marta Marcinek, młodsza specjalistka ds. marketingu MOHITO.

MOHITO należy do grupy odzieżowej LPP, która powstała ponad 30 lat temu, a obecnie zarządza pięcioma markami: Reserved, Sinsay, House, Cropp oraz MOHITO. Kolekcje firmy docierają do blisko 40 krajów. W Europie Środkowo-Wschodniej LPP posiada najnowocześniejsze Centrum Dystrybucyjne o powierzchni 100 tys. m2.

***

Centrum Handlowe Platan to jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc na mapie Zabrze. Obiekt liczy ponad 40 000 m2 powierzchni i mieści 120 lokali handlowych oraz punktów usługowych. W centrum powstała także nowoczesna strefa wypoczynku oraz strefa „coworkingowa”, miejsca pracy dla każdego. Ponadto klienci po

rozbudowie obiektu zyskali dostęp do bezpłatnego wi-fi i 200 dodatkowych miejsc parkingowych (łącznie 1400). W efekcie CH Platan jest atrakcyjnym, nowoczesnym i funkcjonalnym miejscem.

Właścicielem CH Platan jest NEPI Rockcastle Sp. z o.o. a zarządcą Apsys Polska S.A.

Go Healthy Girl - projekt społeczny założony przez Karolinę Sztyler w 2018 r. Mający na celu szeroką edukację kobiet z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Obejmującej m.in. profilaktykę onkologiczną sfokusowaną na zagadnieniach związanych z wirusem HPV, rakiem szyjki macicy, rakiem piersi, ale także tematami dotyczącymi fizjoterapii mięśni dna miednicy czyli bolesne miesiączki, endometrioza, nietrzymanie moczu. Zespół #GHG oprócz ginekologów, fizjoterapeutek uroginekologicznych składa się z psychologów, sex coachów, położnych i doul. Go Healthy Girl spotkało się z ponad 2500 kobietami w na darmowych wykładach i konsultacjach realizowanych podczas jesiennej kampanii. Współpracują z Uniwersytetami m.in. Uniwersytet Jagielloński, Akademia Górniczo - Hutnicza, Uniwersytet Ekonomiczny, Politechnika Gdańska i biznesem tj. ABB Polska, State Street Bank Polska, IBM, Ailis, Bonarka City Center czy Mokosh Cosmetics. Obecnie zespół Fundacji pracuje, także online tworząc ogólnodostępne webinary i treści edukacyjne z zakresu #selfcare. Specjaliści #GHG są gośćmi TV Kraków, programów śniadaniowych - PNŚ w TVP, audycji radiowych TOK FM, Radio Kraków czy Melo Radio. O Go Healthy Girl pisała, także Gazeta Wyborcza, onet.pl, wp.pl czy ofeminin.pl. Więcej na: www.gohealthygirl.com

Kontakt dla mediów Marcin Tadus, e-mail: m.tadus@corevalues.pl, tel.: +48 668 146 893