Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Udogodnienia

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby pobyt i zakupy w naszym Centrum były dla Was jak największą przyjemnością. Sprawdźcie, jakie udogodnienia dla Was przygotowaliśmy.

Zależy nam, aby nasi Klienci podczas odwiedzin w Platanie czuli się komfortowo, dlatego w przerwie między zakupami zapraszamy do naszych stref wypoczynku. Na pasażach ulokowaliśmy dla was kolorowe siedziska, ławki oraz wygodne fotele. Nieopodal nich usytuowane zostały punkty ładowania telefonów komórkowych oraz donice z żywą roślinnością.
W słoneczne, ciepłe dni zapraszamy także na chwilę relaksu przy fontannie, znajdującej się przed wejściem od strony teatru. Usytuowane przy niej siedziska i zielona aranżacja, spowodują, że będziecie mogli Państwo wypocząć w komfortowym otoczeniu.

Na terenie całego Centrum dostępne jest bezpłatne Wi-Fi. Zakupy, spotkanie ze znajomymi, odwiedziny strefy restauracyjnej – niezależnie od miejsca i okazji można cieszyć się nieograniczonym dostępem do darmowego Internetu.

Naszych najmłodszych klientów zapraszamy do sali zabaw Bajkowy Labirynt. Tam dzieci nigdy się nie nudzą. Szukajcie jej na piętrze.

TYMCZASOWO WYŁĄCZONE Z UŻYTKU. Stanowiska do ładowania samochodów elektrycznych dostosowane są do różnego typu pojazdów. Podczas gdy klienci spędzają czas w centrum handlowym, nasza stacje niezawodnie i bezpiecznie ładuje ich elektryczne auta. Znajdziecie je na parkingu wielopoziomowym.

Na terenie CH Platan funkcjonuje nowoczesny system monitoringu. System CCTV składa się ze stu kamer, zlokalizowanych na terenie całego Centrum (łącznie z korytarzami i terenem parkingu). Każdego dnia w godzinach otwarcia Centrum nad Państwa bezpieczeństwem czuwają profesjonalni pracownicy ochrony.

W naszym Centrum staramy się ułatwić pobyt rodzinom z dziećmi. Specjalnie dla was przygotowaliśmy trzy oddzielne pokoje: jeden przy toaletach na placu centralnym, drugi na parterze w korytarzu przy salonie Martes Sport, trzeci na piętrze, w korytarzu przy KFC. Wszystkie wyposażone w przewijaki dla dzieci oraz siedziska dla mam. Codziennie dbamy o to, aby zachowane były najwyższe standardy czystości pomieszczenia i dostępnych w nim sanitariatów.

♻ Wszystkie środki czystości stosowane w Platanie są biodegradowalne;
♻ Posiadamy udoskonalony system ograniczający zużycie wody;
♻ Oświetlenie w całej galerii jest LED-owe;
♻ Wszystkie odpady poddawane są segregacji.

Dbając o szeroką i kompleksową gamę usług dostępnych na terenie Centrum, każdego dnia oferujemy również możliwość skorzystania z placówki Poczty Polskiej.

Samoobsługowe Сrazy Сars - to nieodzowny element w galeriach handlowych. To nie tylko frajda dla maluchów ale również udogodnienie dla ich rodziców. Nasze wózki - samochodziki wyposażone są w multimedialną, edukacyjną kierownicę co pozwala na zabawę, a jednoczenie naukę podstawowych zasad ruchu drogowego. Podczas zakupów dzieci maja zajęcie, co pozwala rodzicom na spokojne dokonywanie zakupów.
Jak to działa?
 Specjalnie zaprojektowane urządzenie mechaniczne z licznikiem pozwala na zwalnianie wózka - samochodzika.
●   Automat przyjmuje wyłącznie monety o nominale 5 zł.
●  Do automatu należy wrzucić 5 zł opłaty oraz 5 zł zwrotnej kaucji.
Co ważne!
●  Nie ma ograniczeń czasowych.
Nie można wyjeżdżać wózkiem na parking.
  Na terenie pasażu są dwa punkty z wózkami – nieopodal salonu Tedi oraz przed salonem Lovely Look.

Zapraszamy Państwa do strefy restauracyjnej, usytuowanej na piętrze. Istotą aranżacji przestrzeni było zaoferowanie Państwu miejsca satysfakcjonującego wypoczynku i spotkań towarzyskich, które można łączyć z korzystaniem z szerokiej oferty gastronomicznej. Do Państwa dyspozycji jest 420 miejsc oraz specjalne krzesełka dla dzieci. Food court został wyposażony w stacje ładowania telefonów komórkowych. Dla rodziców przygotowaliśmy kuchenkę mikrofalową do podgrzewania własnych posiłków.

Zapraszamy na profil CH Platan na portalu społecznościowym Facebook. Na bieżąco, przez 7 dni w tygodniu, zamieszczamy tu wszystkie aktualności związane z naszym Centrum, promocje naszych najemców, a także ciekawostki i newsy związane z regionem. Na naszych fanów, co jakiś czas, czekają też ciekawe konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

W przerwie między zakupami rodziców z małymi dziećmi zapraszamy do zewnętrznego placu zabaw. Dobra zabawa na świeżym powietrzu gwarantowana.

Klienci CH Platan mogą korzystać z bezpłatnego parkingu dla rowerów. Stanowiska zlokalizowane nieopodal wejścia głównego oraz na parkingu wielopoziomowym. Obok nich zlokalizowane są samoobsługowe stacje do naprawy rowerów.

W trosce o bezpieczeństwo naszych Klientów na terenie CH PLATAN znajduje się punkt pierwszej pomocy medycznej. Elementem wyposażenia CH Platan z zakresu udzielania pierwszej pomocy jest m.in. defibrylator. Zapewniamy 24-godzinną obecność personelu przeszkolonego w udzielaniu pierwszej pomocy. Tel.: 727 003 697

Bezpośrednio przed galerią do waszej dyspozycji jest siłownia zewnętrzna. Otwarta całodobowo jest miejscem ćwiczeń, wypoczynku i spotkań. Pozwala osobom w każdym wieku wrócić do zdrowego i aktywnego stylu życia.

W trosce o to, aby poruszanie się między piętrami przebiegało jak najbardziej sprawnie i satysfakcjonująco, do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne windy, przystosowane do potrzeb rodziców z wózkami dziecięcymi oraz osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Z wind w komfortowy sposób mogą również korzystać Klienci hipermarketu Auchan, poruszający się z wózkami zakupowymi. Znajdziecie je nieopodal siłowni Just Gym oraz przy salonie Reserved.

Na terenie CH Platan mogą Państwo korzystać z wygodnych schodów ruchomych, które znacząco zwiększają komfort poruszania się po Centrum i swobodę robienia kolejnych zakupów.

Na terenie CH Platan znajduje się Punkt Informacyjny. Czynny od poniedziałku do soboty, od 11.00 do 19.00. Klienci galerii poza podstawowymi informacjami mogą w nim również: uzyskać pomoc w założeniu aplikacji Sezam, zgłosić znalezioną rzecz lub uzyskać informację dotyczącą zagubionej rzeczy, wykonać telefon awaryjny, odebrać opaskę identyfikacyjną dla dziecka, śliniak jednorazowy, czyścik do butów, maseczkę; wypożyczyć parasol, ładowarkę, wózek dziecięcy, nosidełko, wózek inwalidzki, powerbank do samochodu, automatyczną pompkę do kół, wózek zakupowy dla seniora, słuchawki wyciszające dla dzieci i dorosłych; zamówić taksówkę.

Z Infopunktem możesz skontaktować się również telefonicznie pod numerem +48 32 27 86 762.

Zlokalizowana na piętrze, nieopodal kina Planet Cinema. Jej głównym elementem są „tuby”, nawiązujące do form spotykanych w naturze, pełniące funkcje wypoczynkowe i „coworkingowe”. To doskonałe miejsce do pracy oraz spotkań biznesowych. Ustronne, wyposażone w stanowiska ładowania telefonów komórkowych oraz drukarkę.

W CH Platan są dostępne 4 infokioski z ekranami dotykowymi. Klienci mogą uzyskać w nich podstawowe informacje na temat: oferty centrum, aktualnych promocji, wydarzeń, godzin otwarcia. Można także sprawdzić lokalizację danego sklepu na planie centrum oraz wyznaczyć najbliższą drogę do salonu. W zakładce parking z łatwością znajdziecie lokalizację swojego samochodu na parkingu wielopoziomowym, wpisując numer rejestracyjny pojazdu.

Klienci CH Platan mogą korzystać z bezpłatnego parkingu naziemnego i wielopoziomowego, które pomieszczą łącznie 1400 samochodów. Parking obejmuje również specjalne miejsca przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych oraz odpowiednio szerokie miejsca dla rodzin z dziećmi. Miejsca te są odpowiednio oznaczone i zlokalizowane tuż przy wejściu do Centrum. Przygotowaliśmy również specjalne miejsca parkingowe dla motocykli.

W trosce o komfort naszych najmłodszych klientów na food courcie przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci. Znajdują się tam stoliczki dla najmłodszych oraz stanowiska z grami interaktywnymi. Z kolei w rejonie schodów ruchomych przygotowaliśmy specjalne maty dla raczkujących dzieci.

Na terenie Centrum znajduje się pięć bankomatów do dyspozycji naszych Klientów: Euronetu, ING Banku Śląskiego oraz Banku Millennium. Bankomaty są zlokalizowane w pasażu w rejonie marketu Auchan oraz nieopodal salonu Tedi.

Na terenie CH Platan, w rejonie toalet znajdują się specjalne urządzenia do czyszczenia obuwia.

Przy głównym wejściu do Centrum, prowadzącym do hipermarketu Auchan znajduje się oznakowane miejsce postoju taxi.

Na parkingu zewnętrznym oraz wielopoziomowym znajdują się specjalne miejsca parkingowe dla motocyklistów, zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie z wejściami do galerii - w nowej części.